• Nowe książki w bibliotece

• 23.04.2021 01:32
          • Nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się ostatnio o kilka książek napisanych przez Henryka Jerzego Chmielewskiego – Papcia Chmiela.

• Darmowe lektury w ramach Czwartego Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

• 04.02.2021 19:41
          • W ramach realizacji Priorytetu 4. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w cyfrowej Bibliotece Narodowej polona.pl przygotowane zostały kolekcje tematyczne, zawierające lektury – zarówno obowiązkowe, jak i uzupełniające – znajdujące się w domenie publicznej. Dostęp do tych publikacji jest dla uczniów i nauczycieli darmowy i nie wymaga logowania. Wszystkie publikacje dostępne są online oraz do pobrania i wykorzystania na komputerach i urządzeniach mobilnych. Lektury prezentowane w POLONIE posiadają warstwę tekstową pozwalającą na pełnotekstowe przeszukiwanie ich treści.

• Dostęp do lektur w okresie nauki zadalnej.

• 04.02.2021 19:33
          • W okresie zamknięcia szkoły i nauki zdalnej spowodowanej epidemią wiele książek i lektur znajdziecie w Internecie, w domenie publicznej – niżej są linki do stron, na których możecie je czytać lub pobrać: