• I Bielański konkurs pt. „Europejskie Omnibusy" - drużynowy turniej wiedzy o geografii i kulturze wybranych krajów Europy”

Zapraszamy  uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych, zainteresowanych geografią, przyrodą i dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym naszego kontynentu, do udziału w I edycji  bielańskiego konkursu pt. „Europejskie Omnibusy - drużynowy turniej wiedzy o geografii i kulturze wybranych krajów Europy”.

Nasz turniej jest organizowany przy współudziale Burmistrza Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy. Jest to okazja sprawdzenia wiedzy o Europie i bliższego poznania kultury i atrakcji turystycznych pięciu krajów: Łotwy, Włoch, Islandii, Chorwacji, Węgier i Francji, a także konfrontacji własnych  umiejętności z rówieśnikami.

Zapraszamy do udziału w konkursie i czekamy na zgłoszenie z każdej szkoły na Bielanach dwóch, dwuosobowych drużyn. Listę uczniów chętnych do wzięcia udziału w konkursie, wraz z nazwiskiem nauczyciela opiekuna, prosimy zgłaszać do:

31.03.21 r., do 15.00, drogą elektroniczną, pod adresy:

sekretariat@spnr214.pl , marta.zagubien@wp.pl

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody !

Koordynator konkursu  Marta Zagubień

Pliki do pobrania: