• POLA NADZIEI - BIELAŃSKI CHALLENGE!

Rzucamy wyzwanie wszystkim, mniej i bardziej utalentowanym graficznie!

Zadanie polega na wykonaniu  grafiki w programie Paint pt. „Żonkilowe pozdrowienia” .

Autorów prosimy o przesyłanie podpisanych prac, zapisanych w formacie JPG (*.jpg) i oczywiście podpisanych na adres:  marta.zagubien@wp.pl lub bplastyka@gmail.com

Czekamy na nie do 22. 04. 2021 r .

Zespół, w składzie: p. dyrektor Ewa Rumińska, p. wicedyrektor Izabela Gruźlewska, p. Katarzyna Krupnik  (prezes Stowarzyszenia Aktywna Szkoła), p. Bożena Malinowska – (nauczyciel plastyki) i p. Adam Banasiewicz (nauczyciel matematyki, informatyki i techniki), wybierze 20 najciekawszych obrazów.

Wszyscy Twórcy  otrzymają e-podziękowania podpisane przez wyżej wymienione grono.

Wybrane grafiki zostaną wystawione na wirtualną aukcję, na stronie internetowej naszej szkoły.   Ich Autorzy otrzymają pamiątkowe dyplomy podpisane przez Burmistrza Bielan, Dyrektora Domowego Hospicjum AZDOP oraz Dyrektora S.P. nr 214. Licytacja będzie trwała od 27.04. do 29.04. 2021 r.

Szczęśliwi Nabywcy otrzymają wydrukowane i oprawione obrazy, opatrzone podpisem Autora i specjalną dedykacją podpisaną przez Burmistrza Bielan, Dyrektora Domowego Hospicjum AZOP oraz Dyrektora SP nr 214.

Kto podejmie nasze wyzwanie?

Wolontariusze Bez Barier w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 214.

POLA NADZIEI W SP 214