• URODZINY STASIA Z 2A

• 17.11.2020 22:06
        • Dziś świętowaliśmy urodziny Stasia z 2a.
          Świętować można zawsze, bez względu na tryb nauki.
          Stasiu jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
          ZOBACZ FILM
        • DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

• 17.11.2020 00:14

• Dzień zdrowego śniadania to zawsze ważne wydarzenie w naszym szkolnym kalendarzu. W tym roku uczniowie razem z rodzicami przygotowali przepyszne i zdrowe śniadania w swoich domach, a w klasach pochwalili się potrawami i podzielili przepisami, z których powstanie książka kucharska! Dziękujemy rodzicom za pomoc, a uczniom za zaangażowanie.
          ZOBACZ GALERIĘ
        • WYCIECZKA DO DZIELNICY FILMOWEJ

• 16.11.2020 23:18
        • W czwartek 8 paździerika klasy 2a i 3b pojechały na wycieczkę do Dzielnicy Filmowej w Zalesiu Górnym. Miały tam okazję zobaczyć m.in. ścieżkę Discover przyroda z gigantycznymi grzybami, ludzki z żołędzi nawiązujące do Titanica czy Romeo i Julii, pojazdy z bajek dla dzieci - Bob Budowniczy, strefę kosmiczną, roboty filmowe, wojowników filmowych, strefę militarną. Przeniosły się w świat filmu.
        • DZIEŃ ZIEMNIAKA

• 01.10.2020 23:27
        • Koniec lata i święto ziemniaka. Wiedzieliście, że ziemniaki obfitują w potas obniżający ciśnienie krwi oraz magnez,który jest budulcem zębów i kości,łagodzą zmęczenie i stres? Mają też nieco wapnia fosforu i żelaza oraz witaminę C. Dziś zawody rzędów z ziemniakami i skoki w workach po ziemniakach. Na zajęciach kulinarnych świetliki zrobiły przepyszną sałatkę ziemniaczaną a na plastyce z ziemniaczanych stempelków i farby powstały jesienne obrazy. Wszyscy doskonale się bawili.
  • GALERIE ZDJĘĆ SP 214