• TEATR ON-LINE

• Nie możemy pojechać do teatru, więc teatr „przyjechał” do nas. Grupa zerówki obejrzała dziś przedstawienie „Warszawskie podróże z legendą” przygotowane przez Fundację "Szafa Kultury" i Teatr Itakzagramy, który wystąpił dla nas na żywo.

• DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

• Dzień zdrowego śniadania to zawsze ważne wydarzenie w naszym szkolnym kalendarzu. W tym roku uczniowie razem z rodzicami przygotowali przepyszne i zdrowe śniadania w swoich domach, a w klasach pochwalili się potrawami i podzielili przepisami, z których powstanie książka kucharska! Dziękujemy rodzicom za pomoc, a uczniom za zaangażowanie.

• KLOCKOWY CHALLENE

•

W czasie nauki zdalnej ważna jest również zabawa dlatego klasa 4 rozpoczęła klockowy challeege budując i prezentując swoje budowle z klocków. Najbardziej popularne są wiadomo klocki lego. Rzucamy wyzwanie kolejnej klasie, znajdą się chętni do budowy i umieszczenia zdjęcia na stronie szkoły. kto następny....

• Lekcja matematyki

• Lekcja matematyki to wyzwanie, współpraca i wspaniałe wyniki.

Na lekcji w październiku klasa 4 podjęła się kodowania, której celem było rozwiązanie 6 zadań w ramach przygotowania do sprawdzianu. Było dużo emocji, nutka rywalizacji i wszyscy wygrani.