• KLASA 4A NAUCZYCIELOM

• Nowa galeria KLASA 4A NAUCZYCIELOM została dodana do albumu fotograficznego

Uczniowie z klasy 4 a zrobili swoim nauczycielom niespodziankę z okazji Dnia Komisji Narodowej. Przygotowali rysunki, życzenia i …..miód😊. To był radosny dzień dla nas wszystkich.

• URODZINY KLASY 2A

• Klasa 2a obchodziła swoje urodziny. Był tort, wzajemne życzenia, plany na przyszłość oraz wspólne zabawy. Kolejna taka uroczystość już za rok.

• ŚLUBOWANIE KLASY I

• 13 października uczniowie z klasy 1a wzięli udział w uroczystości ślubowania. Po krótkim występie pierwszoklasiści zostali oficjalnie pasowani na uczniów naszej szkoły. Gratulujemy!

• DZIEŃ Z PAPCIEM CHMIELEM

• 7 października był kolejnym ważnym dniem w naszej szkole. Po kilkutygodniowej pracy pod okiem wychowawców uczniowie po raz kolejny zaprezentowali sylwetkę naszego przyszłego patrona. Dowiedzieliśmy się, jakim chłopcem był Papcio Chmiel. Oczami młodego Henryka patrzyliśmy na okupowaną Warszawę. Zafascynowani dziełami rysownika, sami stworzyliśmy komiks. To jednak nie koniec naszych działań. Już niedługo wyruszymy na wycieczki, by poznać miejsca bliskie sercu naszego patrona.

• EEUROPEJSKI DZIEŃ PRZYWRACANIA CZYNNOŚCI SERCA

• Tak w naszej szkole obchodziliśmy Europejski dzień Przywracania czynności serca! Nawet w pandemii nie rezygnujemy z nauki resuscytacji pod czujnym okiem ratowników, pani K.Krupnik i uczniów z klasy ratowniczej z ZS 31!

• KOLORY JESIENI

• Kolory jesiennych liści zachwycają nas co roku. Wczoraj dzieci ze świetlicy tworzyły kwiaty z liści klonu. Powstał piękny bukiet róż.

• KLASY 4 W DOLINIE WKRY

• 28.09.21 r.- plan dnia:) wycieczka do Parku Krajobrazowego Doliny Wkry. Po 50 minutowej podróży autokarem, przekroczeniu trzech rzek: Wisły, Narwi i Wkry, dotarliśmy do Pomiechówka. Spacerując po parku rozpoznawaliśmy rośliny wodne i przywodne, wpadliśmy w odwiedziny do borowego domku, czyli żeremia. Dowiedzieliśmy się kto kogo zjada na łące, w lesie i wodzie. Zmierzyliśmy się w konkurencji skok w dal z rekordzistami tej dyscypliny wśród zwierząt Okazało się, że najlepsi z nas skaczą tak daleko jak żaby i zające. Najwięcej emocji wzbudził w nas spacer w "koronach drzew". Idąc kładką zawieszoną kilka metrów nad ziemią, oglądaliśmy drzewa i ich ptasich mieszkańców z wyjątkowej perspektywy. Wizytę w lesie zakończyliśmy wspinaczką na wieżę, z której podziwialiśmy przepiękny krajobraz doliny Wkry. Tu też przekonaliśmy się, że powiedzenie "ranny ptaszek" to najprawdziwsza prawda. Czy wiecie, że Sikora bogatka zaczyna śpiewać o 3.30? Pełni wrażeń wsiedliśmy do autokaru i po przekroczeniu trzech rzek: Wkry, Narwi i Wisły, wróciliśmy szczęśliwie do Warszawy.