• KLASA 6A W MANUFAKTURZE CUKIERKÓW

• 6 czerwca klasa 6a była na warsztatach w Manufakturze Cukierków. Każdy własnoręcznie wykonał wielobarwnego lizaka z wykorzystaniem naturalnych barwników. A potem klasa ruszyła Traktem Królewskim. Przez chwilę każdy był przewodnikiem i opowiadał kolegom o wybranym pomniku na szlaku spaceru. Koniec wycieczki to Stare Miasto i wyprawa na pyszne lody.

• EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

• W naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. 🚵‍♀️🚴‍♀️ Zdający wykonali perfekcyjnie wszystkie zadania i już niedługo otrzymają swoje pierwsze prawo jazdy.

• Wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

• W tym roku po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu, wyróżnienia otrzymali uczniowie: Filip Jachnik z klasy 2a i Stanisław Mikołajczyk z klasy 3a. Gratulujemy !!! 🏆🏅

• PIKNIK KLASY 4A

• W sobotę na Młocinach odbył się piknik rodzinny klasy 4a. Wszyscy dobrze się bawili, pogoda dopisała 😊 Po tak miłym spotkaniu możemy czekać na wakacje.

• DZIEŃ SPORTU

• Klasy 4-8 rozpoczęły dzień sporu. Dzieci biorą udział w różnych konkurencjach : unihokej, ringo, stepperiada - bicie rekordu szkoły o puchar przechodni Dyrektora szkoły. Innym konkurencje to: przeciąganie liny, rzuty do celu, skoki dodawane.