• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• W dniu 23 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali program artystyczny oraz słodki poczęstunek, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i miłym upominkiem. Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej uroczystości, pokazują, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas. Mamy nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dziadków.