• Bielański Międzyświetlicowy Przegląd Talentów

• Niesamowite występy uczestników Bielańskiego Międzyświetlicowego Przeglądu Talentów uświetniły piątkowy dzień w naszej szkole.

W Przeglądzie Talentów wzięli udział uczestnicy z sześciu bielańskich szkół. Dzieci zaprezentowały wiele niezwykłych, różnorodnych talentów sprawiając, że ten dzień był pełen emocji i inspiracji. Uczniowie pokazali, jak wielki potencjał tkwi w każdym z nich.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

• Piknik Rodzinny

• Mamy ogromną przyjemność zaprosić na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się 24 maja o godzinie 15.00. Przewidzianych jest mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i nie tylko... Zapraszamy!

• Pierwszy Dzień Wiosny

• Uczniowie klas 4-8 przywitali wiosnę wieloma działaniami! Zamiast zwykłych lekcji tworzyliśmy plakaty witające wiosnę, a także dekoracje wiosenne. Układaliśmy własne słowa do piosenki "Wiosna" Skaldów.

Po tych kreatywnych działaniach, nie mogło zabraknąć konkursu przebrań wiosennych - serdecznie gratulujemy uczniowi klasy 6a - Frankowi, którego strój został uznany za najbardziej wiosenny.

W końcu opuściliśmy mury szkoły!

W formie parady dotarliśmy do parku Herberta, odtańczyliśmy Belgijkę.

Na koniec rozdaliśmy spotykanym przechodniom serduszka z wierszem wiosennym.