• W naszej szkole również zawitała wiosna!

Uczniowie klas 4-8 przywitali wiosnę wieloma działaniami! Zamiast zwykłych lekcji tworzyliśmy plakaty witające wiosnę, a także dekoracje wiosenne. Układaliśmy własne słowa do piosenki "Wiosna" Skaldów.

Po tych kreatywnych działaniach, nie mogło zabraknąć konkursu przebrań wiosennych - serdecznie gratulujemy uczniowi klasy 6a - Frankowi, którego strój został uznany za najbardziej wiosenny.

W końcu opuściliśmy mury szkoły!

W formie parady dotarliśmy do parku Herberta, odtańczyliśmy Belgijkę.

Na koniec rozdaliśmy spotykanym przechodniom serduszka z wierszem wiosennym.

Zapraszamy na naszą fotorelację:

hhttps://drive.google.com/drive/folders/1FrNLWu3esVEtNmEr0bwmfLVmDOa_98ED?usp=drive_link

• Laboratorium Przyszłości

• Laboratorium Przyszłości - sala, w której nie straszne są uczniom najnowsze technologie!
            Pan Marcin Waloch udowadnia, że historia nie musi być nudnym uczeniem się z podręczników. Rewalidacje prowadzone przez niektórych specjalistów - to też nie tylko karty pracy.
            W naszym Laboratorium możemy stworzyć nowoczesne zajęcia z wykorzystaniem m.in.:

- Okularów VR
            - Ozobotów
            - Photonów
            - Puzzli AR
            - Robotów LEGO
            - Scotti'ego.

• Akcja Żonkile

• W tym roku obchodzimy 81 rocznicę Powstania w getcie warszawskim.Już kolejny raz nasza szkoła bierze udział w społeczno-edukacyjnej "Akcji Żonkile", upamiętniającej ten dzień. Solidarnie każdy z nas może przypiąć w swojego żonkila jako symbol pamięci, szacunku i nadziei.