• SZLACHETNA PACZKA

• Zbliżają się święta, a wraz z nimi finał XXI edycji akcji Szlachetna Paczka, w której wzięliśmy udział. Uczniowie, rodzice, oraz nauczyciele zbierali produkty dla wybranej przez nas rodziny. Zebraliśmy także środki finansowe na zakup opału i prezentów. Na koniec wolontariusze zapakowali paczki i prezenty dla pani Marii i jej córek. Dziś rano nasz pomocnik zawiózł wszystko do magazynu w Płocku, skąd pochodzi obdarowana rodzina. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za dobre serce! ❤️ Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy pani Maria będzie miała prawdziwie wesołe święta.

• WARSZTATY PRZYRODNICZO-PLASTYCZNE

• W minionym tygodniu odbyły się warsztaty przyrodniczo- plastyczne. Dzieci i młodzież dowiedzieli się między innymi o historii martwej natury, oraz jej symbolice i o tym skąd pochodzą egzotyczne owoce i jakie mają właściwości.

• BIELAŃSKIE DUSZKI

• 28 października uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w zabawie „Bielańskie duszki” nawiązującej do obchodzonych w różnych krajach na świecie zaduszek.