• Ogłoszenie wyników samorządu

• Cieszymy się ogromnie z ogłoszenia wyników wyborów do samorządu szkolnego!

Dziękujemy wszystkim za udział i zaufanie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkoły! 💪🏫🎉

#sp214 #bielany #SamorządUczniowski #DemokracjaSzkolna #SamorzadSzkolny
          • Bajko, gdzie jesteś?

• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. H. J. Chmielewskiego serdecznie zaprasza do udziału w muzycznym konkursie pt. „Bajko, gdzie jesteś”. Jest to konkurs przeznaczony dla małych artystów w wieku 5-6 lat uczęszczających do oddziałów przedszkolnych bielańskich Szkół Podstawowych.

• Konkurs przedmiotowy z fizyki

• Już niedługo odbędzie się nasz coroczny konkurs przedmiotowy z fizyki, który pozwoli Wam zmierzyć się z fascynującymi zagadnieniami tej nauki! 🚀Czy potrafisz rozwiązać trudne zagadki, zrozumieć prawa natury i zaskoczyć nas swoją wiedzą? To Twoja szansa, by się wykazać!📝 Zgłoszenia przyjmuje nauczyciel fizyki Pani Magdalena Jankowska

• Konkurs przedmiotowy z biologii

• Konkurs Przedmiotowy z Geografii

• Serdecznie zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy uczniów do wziącia udziału w przedmiotowym konkursie z geografii. Zgłoszenia przyjmuje Pani Marta Zagubień - nauczyciel geografii :)

• WITAJ SZKOŁO!

• Rozpoczynamy dziś nowy rok szkolny! Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom powodzenia i dużo pozytywnej energii na kolejne miesiące nauki. Niech ten rok będzie pełen wiedzy, sukcesów i wspaniałych przygód!

Życzy Dyrektor mgr Izabela Gruźlewska