• Podsumowanie roku szkolnego 2022/2023

• 19.06. odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2022/2023. Zostały wręczone nagrody i dyplomy laureatom bielańskiego konkursu pt. "Europejskie Omnibusy...", dla wyróżnionych w Międzynarodowym Konkursie Matematyczny Kangur, w konkursie Matematix i dzielnicowym konkursie Maraton Matematyczny. W szkolnym konkursie "Warszawskie puzzle" zwyciężył Mateusz Kosowski z kl. 8b, a 2. i 3. miejsce zajęli Julia Wojtycha i Oskar Pycinski z kl. 7b. W samorządowym konkursie "Najaktywniejsza Klasa" - klasa 5b. Rozdano także nagrody za udział w Szkolnym Talent Show. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Na koniec zostały wręczone dyplomy Ligi Mistrzów Przedmiotów Ścisłych Mistrzom i Mistrzyniom matematyki, przyrody, biologii, geografii, chemii, fizyki, informatyki i techniki oraz podziękowania ustępującym przewodniczącym Samorządu Szkolnego: Julii Bosek, Julii Malec i Zuzi Majchrowskiej z klasy 8c.

• Mam Talent

• Dziś Dzień Dziecka - w naszej szkole było radośnie i gwarno. Odbył się nasz Szkolny Talent Show, w którym zobaczyliśmy, jakie pasje i zdolności mają nasze koleżanki i koledzy. Podziwialiśmy występy wokalne, plastyczne, muzyczne, taneczne i sportowe. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju talentów.
            Na podium stanęły:
            Na I miejscu - Amelia Guzewicz 8a, na II miejscu - Jadwiga Nowak 7a, na miejscu III- Danusia Sroczyńska 7b.
            Po więcej zdjęć zapraszamy pod poniższy link
            lub do obejrzenia, krótkiego filmiku na naszym YouTubie:
          • Życzenia Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia

• ,,Dziecko ma prawo być soba.

Ma prawo do popełniania błędów.

Ma prawo do posiadania własnego zdania .

Ma prawo do szacunku .

Nie ma dzieci - są ludzie..."

Kochani Uczniowie,

Z okazji Dnia Dziecka życzę abyście byli zawsze zdrowi, bezpieczni i szczęśliwi.

Szanujcie siebie samych i innych, a będziecie szanowani.

Cieszcie się z każdego dnia bo każdy dzień jest inny i wnosi w Wasze życie nowe doświadczenia.

Poznawajcie świat, uczcie się i rozwijajcie się każdy na miarę swoich możliwości.

Niech uśmiech zawsze gości na waszej twarzy i rozpromienia trudne w życiu chwile.

Szkolny Rzecznik Praw Ucznia

Spełniajcie swoje marzenia, poszukujcie swoich talentów, rozwijajcie je,realizujcie swoje pasje.